Adana Optimum'da kazandıran Club

Üyelerinin AVM ziyaretlerini ve üye işyerlerinde gerçekleştirdiği alışverişlerini ödüllendiren, bunun yanında da kişiye özel avantajlı kampanyalar sunun bir sadakat programı olan Adana Optimum Club Kart, kazandırmaya devam ediyor

Adana Optimum'da kazandıran Club

Adana Optimum Alışveriş Merkezi danışma biriminde ve bunun yanı sıra oluşturulan özel stantlarda Club Kart’ın avantajları ziyaretçilere anlatılarak, üye sayısı her geçen gün katlanırken, daha fazla kişinin bu imkanlardan faydalanmaları sağlanıyor.

Adana Optimum Club üyeleri AVM'ye gittiklerinde akıllı telefon ve kiosk gibi farklı platformlar üstünden check-in işlemi yaparak, ziyaretleri karşılığında ödül puanı kazandığı gibi, üye işyerlerinden yaptıkları alışverişlerinden de puan elde edebiliyor.

Yapılan alışverişler mağazalarda yer alan POS sistemi üstünden girilerek kişilerin hesabına kaydediliyor. Bu sayede toplanan puanlar, Adana Optimum Club üyelerinin hediye kataloğundan seçecekleri hediyeler karşılığında kullanabiliyor. Ayrıca Adana Optimum Club üyeleri kendileri için hazırlanan avantajlı indirimlerden ve kampanyalardan da yararlanabiliyor.

Nasıl üye olunur?
Adana Optimum Club Kart’a üye olmak isteyenler, Adana Optimum Club web sayfası, akıllı telefonuna indireceği Adana Optimum Club mobil uygulaması, Adana Optimum Club Facebook sayfası ile alışveriş merkezindeki danışma hizmetleri vasıtasıyla üyelik işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Üyelik kartı isteyen müşterilere danışma biriminden kart verileceği gibi , kart taşımak istemeyen müşteriler ise sadece cep numaraları ile ilgili yerlerde kartsız işlem yaptırabiliyor. Üyelik numarasını ise müşterinin aktif kullandığı cep telefonu numarası oluşturuyor. Müşteriler alışveriş merkezini her ziyaret ettiklerinde 100 puan (ayda en fazla 400 puan), üye işyerlerinde yaptıkları her 1 TL’lik alışveriş karşılığında ise 5 puan kazanıyor.