Adana Optimum otomobil dağıttı

Adana Optimum’dan 100 TL alışveriş yapan ve çekilişe katılan ziyaretçiler, kampanya dahilide verilen otomobillerine kavuştu

Adana Optimum otomobil dağıttı

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, son model Peugeot otomobil talihlilerini belirledi. Otomobillerden biri tornacıya diğeri kebapçıya çıktı.

Adana Optimum Outlet AVM, ziyaretçilerine sunduğu hesaplı alışverişi iki adet son model otomobille adeta taçlandırdı. Optimum’un her 100 TL ve üzeri alışveriş için bir çekiliş numarası verdiği 2013 model  2 adet Peugeot 208 talihlileri otomobillerini şenlik gibi törenle teslim aldılar.

Talihliler aileleriyle geldi
Geçtiğimiz günlerde Milli Piyango İdaresi’nin gözetiminde ve noter huzurunda yapılan çekilişe 3 Eylül 2013 ile 30 Kasım 2013 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak, ücretsiz bir üyelik sistemi Optimum Club üyesi olanlar katılabildi. Danışma birimine alışverişlerini belgeleyerek kupon numarası alan on binlerce ziyaretçi arasında yer alan talihliler 30847 çekiliş numarasına sahip  Mikail Akın ile 45598 çekiliş numarasına sahip İlhan Gümüş oldu. Talihliler otomobillerini teslim almaya aileleriyle birlikte geldiler.

Talihlilerden Mikail Akın,  yaşadığı heyecanı anlatırken, “Doğrusu ben bu tür çekilişlere pek inanmazdım. Ya torpilli birine çıkar ya da tanıdıklarına verirler diye düşünürdüm.  Bu yüzden hiç umudum yoktu diyebilirim. Yanılmışım” dedi.

Hiç otomobilim olmadı
Otomobil kazandığını çalıştığı sanayi sitesindeki torna tezgâhının başında öğrendiğini anlatan Akın, “Beni Optimum’dan arayıp, otomobillerden birinin bana çıktığını söylediklerinde bir an dilim tutuldu sanki.  O ilk şoku atlattıktan sonra teşekkür ettim ve hemen eşimi arayıp müjdeyi önce ona verdim” diyerek, duyduğu sevinci dile getirdi. Akın, otomobili ile ilk olarak eşi ve çocuklarını yanına alıp Seyhan Baraj Gölü kenarındaki Adnan Menderes Bulvarı’nda tur atacağını söyledi.

Önce eşimi aradım
Bir kebapçı lokantasında çalıştığını belirten diğer talihli evli ve iki çocuk babası İlhan Gümüş ise sabah saatlerinde Optimum’dan arandığında işyerinde olduğunu belirterek, “Hiç beklemiyorum. Alışveriş yapıp bilet almıştık ama neredeyse unutmuş gibiydim. Hiç de umu beslemedim. Nasıl olsa çıkmaz diye düşünüyordum.  Talihli olduğumu bildirdikleri o telefon görüşmesi hayatımın en mutlu anlarından biir oldu. Büyük bir sevinçle önce eşimi aradım ama bana inanmadı, şaka yaptığımı sandı. Bunun üzerine işyerinden ayrılıp eve koştum, anlattım. Bu bizim hem yeni yılımız hem bayramımız oldu” dedi.

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi Müdürü Şansın Özerdoğan ise,  son model iki otomobilin Optimum’un Club kart üyelerine sunduğu avantajlardan sadece birisi olduğunu belirterek, “Ücretsiz bir üyelik sistemi olan bu karta sahip olanlar 100 TL ve üzerlerindeki alışverişleri karşılığında bir çekiliş hakkı elde ettiler. 55 bin civarında katılımcı vardı. Talihlilerimizi kutluyoruz” dedi.

Özerdoğan, sahiplerine indirimler, kampanyalar, hediyeler ve çekilişler gibi birçok avantaj sunan Optimum Club Karta danışma birimine başvurarak form dolduran herkesin sahip olabileceğini sözlerine ekledi.