Adana Optimum Club Kart kazandırdı

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, ziyaretçilerine sunduğu ücretsiz bir üyelik sistemi olan Optimum Club Kart, sahiplerine yine kazandırdı. Spor giyim markalarından Puma işbirliğinde gerçekleştirilen kampanyada, Club Kart sahiplerine özel Benny White-Ribbon Red ayakkabı 140 TL yerine 27,90 TL’den satışa sunuldu

Adana Optimum Club Kart kazandırdı

Club Kart sahiplerine özel kampanya nedeniyle Puma mağazası AVM’nin açılışı ile birlikte adeta doldu taştı. Sembolik bir ücretle markalı hem de yüzde 100 orijinal spor ayakkabılara sahip olan Club Kart üyeleri hesaplı alışverişin tadını çıkardı.

Kampanya kapsamında satışa sunulan Future Cat belirli model ayakkabılar ise 210 TL yerine 73,50 TL’den satışa sunuldu. Club Kart üyeleri aile bireylerinin yanı sıra eş, dost ve akrabaları için de bu fırsatı kullanarak, hesaplı alışverişlerini daha avantajlı hale getirdiler. Club Kart sahibi olanlar mağazadan ürünlerini hemen teslim alırken, henüz kartı bulunmayanlar ise danışma birimine başvurarak form doldurup, avantajlardan yararlanmaya başladı.

Club kart avantajları
Üyelerinin AVM ziyaretlerini ve üye işyerlerinde gerçekleştirdiği alışverişlerini ödüllendiren, bunun yanında da kişiye özel avantajlı kampanyalar sunun bir sadakat programı olan Optimum Club Kart'la alışveriş daha cazip hale geliyor. Alışveriş merkezi danışma biriminde ve bunun yanı sıra oluşturulan özel stantlarda Club Kart’ın avantajları ziyaretçilere anlatılarak, üye sayısı her geçen gün katlanırken, daha fazla kişinin bu imkânlardan faydalanmaları sağlanıyor.

5 yıldızlı otelde her şey dâhil tatil bile var
Optimum Club Kart ile mağazalardan alışveriş yapıp puan toplayan Club Kart sahipleri, 5 yıldızlı otelde her şey dâhil tatilden çamaşır makinesine, iPhone 5’ten LCD TV'ye, beyaz eşyadan aksesuara kadar birçok hediyenin sahibi oluyor. Club Kart’lılar ayrıca,  dünyaca ünlü birçok kaliteli markalarda sadece Club Kart sahiplerine özel uygulanan indirim ve kampanyalardan öncelikli olarak faydalanma fırsatını da yakalıyor.

Puanlar hediyeye dönüşüyor
Yapılan alışverişler mağazalarda yer alan sisteme girilerek Optimum Club Kart sahibi kişilerin hesabına kaydediliyor. Bu sayede Optimum Club Kart üyeleri toplanan puanlarla hediye kataloğundan seçtikleri birçok hediyeye hiçbir bedel ödemeden sadece puanları karşılığında sahip olabiliyor.

Nasıl üye olunur?
Hesaplı alışverişi daha avantajlı hale getiren Optimum Club Kart’a üye olmak isteyenler, Optimum Club web sayfası, akıllı telefonuna indireceği Optimum Club mobil uygulaması ile alışveriş merkezindeki danışma hizmetleri vasıtasıyla üyelik işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Her ziyaret puan kazandırıyor
Üyelik kartı isteyen müşterilere danışma biriminden kart verileceği gibi, kart taşımak istemeyen müşteriler ise sadece cep telefonu numaraları ile ilgili yerlerde kartsız işlem yaptırabiliyor. Üyelik numarasını ise müşterinin aktif kullandığı cep telefonu numarası oluşturuyor. Müşteriler alışveriş merkezini her ziyaret ettiklerinde 100 puan (ayda en fazla 400 puan), üye işyerlerinde yaptıkları her 1 TL'lik alışveriş karşılığında ise 5 puan kazanıyor.