Adana Optimum bowling şampiyonunu seçti

Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, Adana Optimum Outlet’te düzenlenen “Adana Optimum Outlet 24 Kasım Öğretmenler Günü Bowling Turnuvası” galibi Sarıçamlı öğretmenler oldu

Adana Optimum bowling şampiyonunu seçti

Adana Optimum Outlet’te “Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında bowling turnuvası düzenlendi. Çekişmeli geçen turnuvanın galibi yarışmaya Sarıçam ilçesinden katılan öğretmenler oldu. Adana Optimum’da düzenlenen turnuva büyük ilgi gördü.

Adana Optimum'daki turnuva 3 katta bulunan Playbowling oyun ve eğlence merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmaya 11 okulun öğretmenleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı katıldı. Turnuvada konuşan Adana Optimum Outlet Müdür Yardımcısı Serbülent Tekinşen, “Öğretmenlik ölümsüz bir meslektir. Bir öğretmen çocuğu olmam, beni çok gururlandırıyor. Öğretmenlerimizi bu güzel günde Adana Optimum Outlet ailesi olarak eğlendirebildiysek, ne mutlu bize. Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü canı gönülden kutluyorum” dedi.

Turnuvada, Sarıçam Hacı Özcan Sinağ İlk Öğretim Okulu öğretmenleri Davut Uluçay, İsmail Yanardağ, Tülünay Erkan, Zafer Uğuz, Özge Polat birinci olurken, Yüreğir Sarıçam İlk Öğretim Okulu Öğretmenleri ikinci, Yüreğir Koza İlk Öğretim Okulu Öğretmenleri ise üçüncü oldu.

Serbülent Tekinşen tarafından kupa, madalya ve hediyeleri verilen öğretmenler, yorgunluk atıp eğlenmenin yanı sıra mesai arkadaşlarıyla keyifli anlar yaşadı.