Adana Optimum 3’üncü yaşını kutluyor

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 3’üncü yaşını ziyaretçileriyle şölen tadında kutlamaya hazırlanıyor. Açıldığı günden bu yana 36 milyon ziyaretçi ağırlayan Adana Optimum, 3’üncü yıldönümü dolayısıyla tüm gün sürecek eğlenceli ve sürprizlerle dolu etkinliklerin yer aldığı bir kutlamaya sahne olacak

Adana Optimum 3’üncü yaşını kutluyor

Adana Optimum’un 3’üncü yıl kutlamaları, yarın (8 Nisan) saat 16.00’da buz pistinde Cante Grande Sahne Şovu ile başlayacak. Latin ve modern pop müzik ile renkli dans gösterilerini içeren sahne şovuyla Cante Grande ekibi Adana Optimum'un 3’üncü yıl coşkusunu yaşatacak. Gitar, piyano, trombon, trompet gibi birçok enstrümanın kullanılacağı şovda 15 kişilik bir ekip grev alacak.

İrem Derici şarkılarını 3’üncü yıl için seslendirecek
Kutlama programı, saat 17.00'de O Ses Türkiye yarışmasındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve  "İki" adlı maxi single çalışmasıyla büyük çıkış yakalayan İrem Derici'nin mini konseri ile devam edecek. Şarkılarını 3’üncü yıl kutlamaları için seslendirecek olan Derici, konserin ardından imza gününde hayranları ile bir araya gelecek.

Gün içinde, yaş günü kutlamalarının mutluluğuna ortak olacak ziyaretçilere Adana Optimum yönetimi tarafından bu güne özel armağanlar da dağıtılacak.