Perakende PageSkin

23 Nisan, Meydan Merter’de etkinliklerle kutlandı

Yarınımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın bayramı 23 Nisan etkinlikleri Meydan Merter AVM’de birkaç gün süren çeşitli etkinliklerle kutlandı

23 Nisan, Meydan Merter’de etkinliklerle kutlandı

Meydan Merter AVM’de 26 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te “Süheyl Uygur ve Çocuklar Yarışıyor Etkinliği’nde çocuklar hem yarıştı hem de sürpriz hediyeler kazandı. Türkiye’nin özellikle çocuklar tarafından sevilen komedyeni Süheyl Uygur’un yönettiği yarışmaya çocukların ilgisi yoğundu.

27 Nisan Pazar saat 15.00’te ise Meydan Merter AVM’de bir süre önce Tiyatro Kelebek yönetiminde, yaratıcı drama eğitimi alan yetenekli 30 çocuğun “Kostümlü Tiyatro Gösterisi” yapıldı. Meydan Merter AVM’de yapılan 23 Nisan kutlamalarında ayrıca palyaço tarafından yüz boyama, sosis balon gibi etkinlikler de gerçekleşti.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı  tüm çocuklarımız için hazırladığımız  etkinlikler çerçevesinde çok büyük ilgi ve çoşkuyla kutladık. Tüm çocuklarımız anne ve babalarıyla birlikte Meydan Merter’de mutlu saatler geçirdi. Meydan Merter AVM Yönetimi olarak çok mutluyuz ve gururluyuz” dedi. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin