GUESS Türkiye’nin hedefi büyük!

Türkiye’de büyüme stratejisine hız veren ve tüm mağazalarının operasyonunu kendisi üstlenen GUESS, 13’üncü mağazasını İstanbul’un prestijli AVM’lerinden Mall of İstanbul’da açtı. Türkiye'de tamamını kendi yönettiği mağazalarına bir yenisini daha ekleyen GUESS, 2016 Şubat ayından bu yana İstanbul'da açtığı ofisiyle marka gelişimine katkıda bulunmaya ve güçlü kontrol stratejisini sürdürmeye devam ediyor

GUESS Türkiye’nin hedefi büyük!

Türkiye’deki tüm operasyonunu GUESS Türkiye adı altında kendisi yürüten dünyaca ünlü moda markası GUESS, 13’üncü mağazasını İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da açtı. Dünyaca ünlü marka, bu yıl Türkiye’de 7 mağaza daha açarak, 2018 sonunda 20 mağazaya ulaşmayı planlıyor.

 

Guess'in CEO'su Victor Herrero, konu ile ilgili olarak:  “Sadece 14 milyonluk nüfusuyla İstanbul ve 80 milyonu aşan nüfusuyla Türkiye, bizim için stratejik ve yüksel potansiyel barındıran bir pazar. Avrupa ve Asya’da büyüme açısından da pek çok fırsat sunan Türkiye, kültürler arası mükemmel bir köprü olması, estetik ve modaya bakış açısı ile de dikkat çekiyor.” dedi.

 

132üncü mağaza Mall of İstanbul’da

GUESS’in Türkiye’de büyüme hedefleri doğrultusunda 13’üncü mağazası da 21 Nisan’da İstanbul’un prestijli AVM’lerinden Mall of İstanbul’da açıldı. 500 metrekarelik bir alana yayılan mağaza, beyaz ağırlıklı dekorasyonu, high-tech ışıklandırması ve dikkat çekici detaylarıyla GUESS’in global mağaza konseptini İstanbul’a taşıyor.