Perakende PageSkin

Freşa’nın geniş ürün yelpazesine Premium serisi eklendi

Freşa’nın geniş ürün yelpazesine Premium serisi eklendi

Doğal maden suyu ve meyve suyunu birleştiren Freşa’nın geniş ürün yelpazesine Premium serisi eklendi. Freşa Premium serisi, özel bir tasarımın ürünü. 200 ve 250 ml’lik şişelerin içinde Freşa’nın her zamanki lezzet ve doğallığı var. Dışı ise her masaya yakışacak şık bir tasarıma sahip. Seride yer alan her çeşitte %4 oranında kendi meyvesinden elde edilen meyve suyu bulunuyor. %100 pancar şekeri içeren doğal renklendiricilerin kullanıldığı Premium serisinde Vitamin B6, folik asit, biotin, vitamin B12 gibi vitaminler yer alıyor. Bu da vücudunuzun günlük vitamin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılıyor.

Premium serisinde yer alan çilekli zengin vitaminli doğal maden suyu, her yudumda size sağlıklı bir ferahlık sunuyor. Maden suyunun sağlığı ile karışınca bambaşka bir lezzet olarak karşımıza çıkan çilekli maden suyu tam bir mineral deposu. Vücuda güç veren, sindirimi kolaylaştıran ve sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi gelen çilekli maden suyunun içeriğinde kalsiyum, sodyum ve magnezyum bulunuyor. Bu sayede kendinizi daha iyi hissetmenizi aynı zamanda kaybettiğiniz mineralleri de geri kazanmanızı sağlıyor.

Freşa Premium serisinde yeşil elmalı, kavunlu muzlu, orman meyveli, mandalinalı, limonlu ve çilekli olmak üzere altı farklı lezzet seçeneği bulunuyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin