Perakende PageSkin
Perakende

AJANS PRESS

Ajans Press Medya Takip A.Ş. - İstanbul Anadolu

Kategori : Hizmet

Adres : Hasanpaşa Mahallesi Lavanta Sokak No:30/A Kadıköy/İSTANBUL

Mail : info@ajanspress.com.tr

İletişim : 444 7 212

http://www.ajanspress.com.tr

Medya takibinde 64 yıllık bilgi ve tecrübeyle sektörünün önde gelen kuruluşu konumunda bulunan Ajans Press Group, bünyesinde bulunan şirketlerle iş dünyasında nitelikle çözümler üretiyor. 1953 yılından günümüze sektöre bir çok ilkle ve yenilikle çıkan Ajans Press Group, medya takibinden kuryeye, sosyal medyadan araştırmaya Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. İstanbul Üniversitesi Teknokent’de tüm teknolojik altyapısını üreten firma, kurumların satış ve pazarlama kanallarında karşılarına çıkabilecek tüm zincirlerde paket bir hizmet sunuyor.

Ajans Press Araştırma (APA), firmaların outdoor reklam takibinden, potansiyel müşteri araştırmalarına, rut optimizasyon çalışmalarından veri toplama ve analize kadar birçok farklı dalda kurumlara artı değer katacak araştırmalara imza atıyor. Kurumların gönderileri ise bünyesinde bulunan Ajans Press Kurye şirketiyle gerçekleşirken birçok banka şeffaf ve teknolojik bir sistem sağladığı için gönderilerinde Ajans Press Kurye’yi tercih etmekte. 

Günümüz globalleşen dünyasında ise yapılan halkla ilişkiler ve reklam faaliyetlerinin takibi, analizi ve raporlamasını yapan Ajans Press ve PRNet şirketleri, takip ettiği yayın sayıları ve teknolojik altyapılarıyla, yapılan PR faaliyetlerinin takibini kolaylaştırıyor. Group şirketleri altında yer alan ITS Medya 100 binden fazla internet sitesinin takibi, sayısız video paylaşımı sitesi ve tüm sosyal medyanın yanı sıra, raporlama ve analiz hizmetleriyle kurumlara dijital dünyada stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin