Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, her zevke ve bütçeye uygun mobilya çözümleriyle tek bir dokunuşla yaşam alanlarının atmosferini baştan aşağı yeniliyor. Çalışma odasından yemek odasına, salondan çocuk ve genç odasına, antreden yatak odasına kadar tüm yaşam alanları için yüzlerce çeşit mobilya, dekorasyonda kendi stillerini yansıtmak isteyenleri bekliyor. Mobilyalarını değiştirip evlerinde köklü bir yenilik yapmak isteyenler veya ihtiyaçları doğrultusunda mobilya alışverişi yapacaklar Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir.

Koçtaş, farklı zevklere ve bütçelere hitap eden çözüm önerileri ve ilham veren güzel fikirleri ile yaşamın olduğu her yeri güzelleştirmeye devam ediyor. Dekorasyonun en önemli unsurları olan mobilyaları modern, klasik ya da country gibi farklı tarzlarda ve uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, zengin ürün yelpazesiyle hayal edilen ev dekorasyonunun tasarlanmasına bir adım daha yaklaştırıyor.

Koçtaş; çalışma odalarından bebek ve çocuk odası mobilyalarına, yemek odasından antre mobilyalarına, salondan yatak odası mobilyalarına kadar ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sunuyor. Çocukların özel alanlarını güzelleştirecek genç odası takımları, ofis koltukları, çalışma masaları ile daha verimli bir çalışma alanı oluşturulabilir. En çok vakit geçirilen oturma odalarında şık tasarımlı koltuklar, kanepeler, TV üniteleri ve sehpalar ev keyfini ikiye katlarken, yemek odası takımları da eve şıklık ve fonksiyonellik katıyor. Yatak odası takımları, gardıroplar, bazalar, karyolalar ve şifonyerler ise güne güzel bir başlangıç yapılmasını sağlayan uykunun vazgeçilmez adresi yatak odalarının, hayallerdeki gibi dekore edilmesine imkan tanıyor. Portmanto, askılık, ayakkabılık ve çok amaçlı dolaplar gibi antre mobilyaları ile de yaşam alanları hem daha düzenli hem de ferah bir görünüm kazanıyor.

Mobilya ve dekorasyona dair her şey Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında…