Ekim doğumlu miniklere büyük parti!

Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle çocukların keyifli vakit geçireceği organizasyonlarına devam ediyor. 13 Ekim Cuma günü Ekim ayında doğan 4 – 12 yaş arası minik ziyaretçiler için düzenleyeceği Agora Doğum Günü Partisi’nde çocuklar eğlenceye doyacak

Ekim doğumlu miniklere büyük parti!

Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında her ay miniklere özel hazırlanan doğum günü partisinin ekim organizasyonu 13 Ekim Cuma günü saat 17.00-18.30 arasında Agora Alışveriş Merkezi A Blok Eğlence Merkezi’nde gerçekleşecek. Büyük bir pasta şeklinde hazırlanan masanın etrafında toplanacak olan ekim doğumlu çocuklar palyaçolar ile eğlenceli oyunlar oynadıktan sonraözel olarak kendileri için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyip dileklerini tutacaklar. Düzenlenecek yarışmalar sonunda finalistlerin hediyelerle ödüllendirileceği partide minikler akranları ile sosyalleşip oyunlar oynama imkânı bulacak. Dans ve müziğe doyacak olan çocuklar, yüz boyama ve sosis balon etkinliği ile diledikleri kahramanın kılığına bürünecekler. Kendileri için özel hazırlanmış sürpriz hediyelerin yanı sıra Agora Eğlence Merkezi’nden de içi dolu oyun kartlarının sahibi olacak katılımcılar eğlence merkezi oyunlarıyla da hoş vakit geçirecekler.

 

Her ay düzenli olarak yapılan ve gelenekselleşen, 4-12 yaş arası çocukların katılabildiği ve çocuklar ile aileleri tarafından yoğun ilgi gören Agora Doğum Günü Partileri’ne ücretsiz kayıtlarçocukların kimlikleriyle birlikte Agora Danışma Noktası’nda yapılıyor.