ECCO’nun ilk yıl hedefi gerçekleşti

Mart ayında Türkiye’ye gelen Danimarkalı ECCO, ilk yıl hedefini İstanbul’da 5 mağaza, 5 yılda 35 mağaza açmak olarak açıklamıştı. ECCO, bu yıl 5’inci mağazasını Çekmeköy Metro Garden AVM’de açarak 2014 hedefini gerçekleştirmiş oldu

ECCO’nun ilk yıl hedefi gerçekleşti

Danimarkalı dünyaca ünlü ayakkabı markası ECCO, İstanbul’daki 5’inci mağazasını açarak Türkiye’deki hızlı büyümesini sürdürdü. ECCO, eylül ayı itibariyle, kadın, erkek ve sporcular için ürettiği üstün kaliteli ayakkabı ve deri ürünlerini İstanbul Çekmeköy’de açılışı yapılan Metro Garden AVM’de  mağazasında tüketicileriyle buluşturacak.

ECCO Türkiye Genel Müdürü Deniz Necati Erda ise, “Yılda 20 milyon çiftten fazla ayakkabı satan ECCO olarak, ilk mağazamızı bu yılın mart ayında İstanbul Marmara Forum’da açarak Türk tüketicisi ile buluşturmuştuk” dedi ve sözlerine şöyle devam etti, “ Marmara Forum Mağazamın ardından Forum İstanbul mağazamız ve “ECCO Premium Mağaza” konseptindeki Mall of İstanbul’daki mağazamız açıldı. Ardından Özdilek Park’taki mağazamızı tüketicilerimizle buluşturduk. Şimdi ise 5’inci mağazamızı Metro Garden AVM’de açarak ilk yılda İstanbul’da 5 mağaza açma hedefimizi gerçekleştirmiş oluyoruz.”