Domino’s’tan 1 Orta Boy fiyatına 3 Orta Boy pizza kampanyası

Domino’s’tan 1 Orta Boy fiyatına 3 Orta Boy pizza kampanyası

Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, çeşit çeşit ve sıcacık lezzetleriyle bayramda da enfes bir sofra kuruyor. Bayram boyunca doyasıya pizza keyfi yaşamak isteyenler 1 Orta Boy fiyatına 3 Orta Boy pizza alarak hem lezzete hem de fırsata doyuyor. Eve serviste geçerli olan kampanyayla Domino’s, lezzet tutkunlarının güvenli alışveriş deneyimiyle benzersiz tatlarla buluşmasını sağlayarak bayram neşesini üçe katlıyor.

Bu bayram, ayrı olsak da aynı lezzetlerde buluşalım, yine nefis ve mutlu sofralar kuralım diye “Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, eve serviste geçerli 3 Al 1 Öde kampanyasıyla Türkiye’yi pizzaya doyuruyor.

En sevdiğiniz lezzetler bayramda da kapınızda

Online sipariş kolaylığıyla tüketicilerin bayramda da kapısına gelen Domino’s lezzetleri, Temassız Teslimat güvencesiyle pizza severlerin sağlık ve iç huzuruyla en sevdikleri lezzetlere ulaşmalarını sağlıyor. Teslimat sürecinin her adımında sıkı hijyen ve güvenlik tedbirleri uygulayan marka, tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden, ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla hazırlıyor. Bayram sofralarını çeşit çeşit ve sıcacık lezzetlerle donatan pizza tutkunları, güvenli alışveriş deneyimiyle bayramı evlerinde mutlu bir şekilde geçiriyor.  

Türkiye’nin lider evlere servis markası Domino’s, bayramda da eve servis hizmetiyle sizin için çalışmaya tüm hızıyla devam ediyor.