Civil’in 2016 hedefi 350 milyon TL

2015’i 300 milyon TL ciro ile bitirmesi öngörülen Civil, 2016 yılında bu rakamı 350 milyon TL’ye çıkarmayı planlıyor

Civil’in 2016 hedefi 350 milyon TL

Çocuk bezi, tekstil, mama, oyuncak gibi ürün grupları ile 0-14 yaş arası Türkiye nüfusunun yüzde 41,1’ini oluşturan çocuklara hitape den Civil 2015’i 300 milyon TL ciro ile kapatmayı öngörüyor. 2016 yılı hedeflerini açıklayan Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran yeni mağazalar açacaklarını da vurguladı. Mustafa Yıldıran konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Civil, her geçen yıl mağaza zincirine yenilerini ekliyor. Şu anda 53 mağazayla hizmet vermekteyiz. Bir ay içinde Beylikdüzü, Adana ve Gebze’de yeni mağazalar açacağız. 2016’nın ilk çeyreğinde Bursa’daki ikinci ve İstanbul Maltepe E-5 yanında ise ilk mağazamızı açacağız. 2016’nın ikinci çeyreğinde bölgesel çalışmamızdan dolayı Ege Bölgesi’ne yöneleceğiz. Öncelikli olarak İzmir, Manisa, Denizli’de mağaza açarak Ege halkını Civil’le buluşturacağız.”

Yurt dışında atağa kaktı
Yurt dışı çalışmaları hakkında da açıklama yapan Yıldıran,“Yurt dışında şu an sadece Gürcistan’da mağazamız bulunmakta. Önümüzdeki yıllarda, ilk olarak hedeflerimiz hem kültürel hem tarihi bağlarımız olan Balkanlarda, Türki Cumhuriyet’lerde Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde hızlı ilerleyeceğimizi düşünüyoruz. Tekstilde yüzde 100 yerli kaliteli ve müşterinin beğenisini üst düzeye çıkartacak olan ürünlerimiz ile müşterilerimizi karşılayarak daha iyi hizmet vermeye çalışacağız. Enerjik ve genç kadromuz ile Civil’i ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşturacağız.” şeklinde konuştu.