Perakende PageSkin

CarrefourSA Bayrampaşa’da çifte etkinlik

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, Karne Şenliği ve Babalar Günü’ne Özel Maket Atölyesi etkinliklerine ev sahipliği yapacak

CarrefourSA Bayrampaşa’da çifte etkinlik

CEFİC tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde 14 Haziran saat 14.00’te gerçekleştirilecek karne şenliğinde; animatörlerle yüz boyama aktivitesi ve çeşitli oyunlar, jonglör gösterisi, balon dağıtımı ve karikatüristler eşliğinde eğlenceli çizim etkinlikleri gerçekleştirilecek. Karne heyecanını şenliğe dönüşterecek olan CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek bu eğlenceli etkinliğin yanı sıra Babalar Günü’nde de ziyaretçileri sürprizler bekliyor.

15 Haziran saat 14.00’te gerçekleştirilecek maket yapım atölyesinde tüm babalar ve çocukları eğlenceli bir Babalar Günü yaşayacak. CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan etkinlik alanında demonte şeklindeki araba, uçak, gemi gibi maketler, babalar ve çocukları tarafından önce birleştirecek sonra da birleştirilen maketler beraberce boyanacak. Birleştirilip boyanan maketlerin ziyaretçilere hediye edileceği etkinliğe CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’ni Babalar Günü’nde ziyaret edecek tüm babalar ve çocukları davetli.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin