Perakende PageSkin

Capacity’deki İki Koltuk’un bu haftaki konuğu Sergen Deveci’ydi

Capacity AVM’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk programının konuğu genç komedyen Sergen Deveci oldu

Capacity’deki İki Koltuk’un bu haftaki konuğu Sergen Deveci’ydi

Her seferinde güldürmeyi bilen, kaliteli skeçleri ve başarılı oyunculuğuyla son dönemlerin büyük yeteneklerinden biri olan Sergen Deveci, ilk kez Capacity AVM’de Yasemin Şefik ile özel bir etkinliğe imza attı. Sosyal medyada yayınladığı kısa videolar ile insanların sempatisini kazanan Deveci, bu sene stand up gösterileriyle de her geçen gün daha fazla kitlelere ulaşarak, kariyerinde sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

İki komedyen ismin Capacity AVM’de bir araya gelmesiyle gerçekleştirdiği keyifli sohbette Deveci, eğitimini de almış olduğu oyunculuk için yeni projelerde yer almak istediğini söyledi. Eskiden en çok yer almak istediği dizinin “Suskunlar” olduğunu söyleyen Sergen Deveci: “Ne zaman duşa girsem Suskunlar’dan bir karakter olur o karakteri canlandırırdım. Kimse görmezdi.” dedi.

 

Yasemin Şefik’in: “İnsanlar seni yolda gördüğünde konuşma tarzları çok samimi sanki akrabanmış gibi bir hal alıyor mu?” sorusuna Deveci: “Bu durumu kendimce şöyle özetledim. Geleneksel medyada izlediğimiz ünlüler gizemliydi. Onları gerçek hayatta görme şansımız yoktu, görünce de çekinirdik konuşmaya. Ama sosyal medyada her anımız paylaşıldığı için, ‘uyandım, yatıyorum, günaydın, buradayım’ gibi sokakta görünce de yadırgamıyorlar.” cevabını vererek, sosyal medyanın kendisini insanlar ile daha da yakınlaştırdığını söyledi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin