Bayram sofralarının zarif eşlikçisi: Selpak Collection Peçete

Bayram sofralarının zarif eşlikçisi: Selpak Collection Peçete

Özenle ve sevgiyle kurulan bayram sofralarını küçük detaylarla zarif ve şık sofralara dönüştürmek mümkün. Farklı zevklere ve sofralara uygun 6 farklı deseniyle sunumlara estetik katan Selpak Collection Peçeteler, bayramların heyecanlı ve özenli ruhunu sofralara yansıtıyor.

Bayram sofralarının hepimiz için yeri ayrıdır. Sevdiklerimizle bayramı doya doya kutlamak için eşsiz sofralar hazırlamak ve herkesin beğeneceği şekilde sunmak isteriz. Her ayrıntının tek tek düşünüldüğü bayram sofralarının hem şık tasarımları hem de işlevselliği ile vazgeçilmezi olan Selpak Collection serisi ile sofralar renkleniyor, ziyafete dönüşüyor.

Sofralarda göz alıcı detaylara yer açın

Selpak Collection Peçete, Bahar Dalı serisi ile bahar enerjisini, Kiraz Çiçeği serisi ise kiraz çiçeğinin eşsiz güzelliğini sofralarınıza yansıtacak. Siyah ve beyazın dikkat çekici uyumunu sunan Elegant serisi şık bir alternatif sunarken, Dantel serisi detaylarıyla sofralarınızda romantik bir hava estirecek. Altının şıklığını ve asaletini yansıtan Altın Çağ serisi ve gümüşün ışıltısını sofralara taşıyan Royal serisi de bayram sofralarına zarafet katacak.