Babalar Günü Mutluluğu M1 Adana’daydı

M1 Adana AVM’de gerçekleşen etkinlikte aileler çifte mutluluk yaşadı. Çocuklar karne sevincini Babalar ise babalar günü mutluluğunu aileleri ile paylaştı

Babalar Günü Mutluluğu M1 Adana’daydı

M1 Adana Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etkinlikler sunmaya devam ediyor. Düzenlediği atölye çalışmaları ile de minik konuklarının hayal dünyalarının sınırlarını zorlamalarına imkân tanıyor. Hem karnelerini alma sevincini hem de babalar günü mutluluğunu çok anlamlı baba-çocuk atölyesinde taçlandırmak adına 15-16 Haziran günleri arasında Ritim atölyesi, zumba ve dans gösterisi eşiğinde çocuklar, babaları ile birlikte hafta sonu keyfini M1 Adana AVM’de yaşadılar. “Rahattanne” kullanıcı isimli instagram fenomeni Melis Ayan’ın organizasyonunda gerçekleşen etkinlikte Erol Güncek Dans Akademi ile minikler zumba yapıp doyasıya eğlendi.

 

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz: “M1 Adana AVM, 20 yıl içerisinde yapmış olduğu interaktif etkinlikler ile sektöründe yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Bu gün Babalar günü mutluluğu ve çocuklarımızın karne alma sevincini bir arada yaşıyoruz. Tüm misafirlerimize bu anlamlı günde M1 Adana AVM’de düzenlemiş olduğumuz etkinliklere katılımı için teşekkür ederiz.   Bu etkinlik ile çocuklarımızın aileleri ile birlikte eğlenceli, bir ortam yakalaması hedefimiz. Tüm babaların babalar gününü kutluyor ve çocuklarımıza da karnelerini alma sevinci ile birlikte sene içerisinde göstermiş oldukları başarılarından ötürü kutlarım.” dedi.