Azerbaycan'da E-ticaret 1001Home'la Büyüyecek !

Azerbaycan'da E-ticaret 1001Home'la Büyüyecek !

1001 Home 2009 yılından bu yana faaliyette olan ve Azeraycan’ın en büyük yapı market markalarından biridir. Fiziki mağaza konseptindeki 1001Home açıldıktan sonra e-ticaret alanındaki çalışmalar da hız kazandı. Cahan Holding bünyesinde bulunan ve Nahçivan’da yer alan AVM içindeki mağazası ile müşterilerle buluşan 1001Home dijital kanallardan da faaliyetini sürdürür. E-ticaret alanında Azerbaycan’a dünya pazarında önemli bir yer kazandırmayı hedefleyen 1001 Home, geniş ürün çeşitliliği ile beğeni toplamayı başarır. Nahçıvan’dan başlayarak Azerbaycan geneline ve buradan da dünyaya açılmayı hedefleyen Minbirhome müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikaları ile büyümeyi sürdürür. Ev ve inşaat malzemeleri satan en yaygın ağ olma yolunda emin adımlarla yürür. Hırdavat başta olmak üzere pek çok kategori ile karşınıza çıkar. En geniş kategorilerden biri de elektrikli aletler ve aksesuarlarıdır. Matkap, kompresör, jeneratör ve bunların yedek parçalarını listeleyebilir, amacınıza uygun ürünleri Minbir Home üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

İş Güvenliği Ürünleriyle Fark Yaratan 1001Home

 “Kendin Yap” felsefesini Azerbaycan geneline yayma amacı ile hareket eder. Tüm tadilat ve tamirat işlerini bir ustaya ihtiyaç duymadan yapabilmeniz için birçok olanak sunar. Eğitim videoları ve ekipman zenginliğinin yanında iş güvenliğini ön planda tutan özel ürünleriyle de öne çıkmayı başarır. Kask, gözlük, ayakkabı, eldiven gibi koruyucu ürünleri kullanarak tadilat işlerini güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz. Bahçe ürünleri montajında ve bahçe bakımında bu işe özel eldiven ve çizemeleri kullanabilirsiniz. Sıhhi tesisat için uygun özelliklerdeki tulumları tercih edebilirsiniz. Cahan AVM içindeki mağazada yer alan tüm ürünleri e-ticaret sitesinde de bulabilirsiniz. Yapı market alanında Azerbaycan’ın en önemli değerleri arasında yer alan 1001Home bünyesindeki zengin ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız her ürüne zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

1001Home ile Evinize Değer Katın

Minbir Home sunduğu zengin ürün çeşitliliği ile hayatınızı kolaylaştırır. Eskiyen, arızalanan tesisatları onarırken, solan duvar renginizi canlandırırken bu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Boyalar ve boya ürünleri arasında evinizin her odasını canlandıracak seçenekler bulabilirsiniz. Verandanızın solan ahşabını vernikleyebilir, duvardaki küçük çatlakları dolgu malzemeleri ile giderebilirsiniz. Salon ya da yatak odalarında boyaların yanında duvar kağıtları da kullanabilirsiniz. Duvar rengini yeniledikten sonra elektrik aksesuarları kategorisinden yeni priz ve anahtarlar seçebilirsiniz. Aydınlatma ürünleri de yenilenmesi kolay bölümlerdendir. Avizeler, LED aydınlatmalar ya da gizli ışıklandırma sistemleri ile evinize değer katabilirsiniz. Yapı market alanında öncü ve kaliteli markaları bir araya toplayan 1001 Home ile yaşadığınız alanları daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Zengin Ürün Çeşitliliği ile E-ticarette Öncü 1001 Home

1001Home 10.000’den fazla ürünü müşterileri ile buluşturur. En uygun fiyatlarla sunulan bu ürünler kaliteleriyle de göz doldurur. Hırdavat çeşitlerinden bahçe ürünlerine kadar pek çok kategoride sunulan ürünler arasında parkeler, kapılar ve asma tavanlar da yer alır. Bunların dışında banyo ürünleri de büyük ilgi görür. Banyo mobilyaları, armatürler, su boruları ve daha nicesi için 1001 Home’a göz atabilirsiniz. Fayans uygulaması için yapıştırıcı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu yapıştırıcıları seramik uygulamalarında da kullanabilirsiniz. Fayans ve seramiklerle uyumlu zemin karo modellerini antre, mutfak ya da balkona uygulayabilirsiniz. Mutfağa fayans ve karo döşedikten sonra mutfak mobilyası için de değişikliğe gidebilirsiniz. Fonksiyonel dolaplar ve çeşitli raflarla mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz. Evinizin geneli için ihtiyacınız olan ısıtma sistemleri de 1001 Home ürün çeşitleri arasında yer alır. Uygun fiyatlı ve kaliteli yapı malzemesi ihtiyaçlarınızı 1001Home üzerinden karşılayabilirsiniz.