Perakende PageSkin

Arow’un konsepti tüm aileye özel

Arow Mağazaları, “Anne-Kız”, “Baba-Oğul” konsepti ile hazırladığı koleksiyonu ile hem anne ve babalar için hem de çocuklar için kaliteli moda sunuyor

Arow’un konsepti tüm aileye özel

Bu sezon öne çıkan Platform tabanlı botlar, renkli çizmeler, zımbalı, taşlı, parlak babetler, spor ayakkabılar ve deri, kürk aksesuarlarla süslenen çocuk modelleri Anne-Kız bir örnek giyinmek isteyenlere hitap ediyor. Arow Kids, erkek çocuklar için de Baba-Oğul birlikte giyebilecekleri gizli topuk ve çift renk klasik ayakkabılarla minikleri moda öncüsü yapıyor. Arow, özgün sitili olan çocuklara ise çizgi kahramanlardan çiçekli desenlere ve cıvıl cıvıl modern tasarımlara uzanan zengin seçenekler sunuyor.

Bu sezon Arow Mağazaları'nda çocuk ayakkabılarında kaliteli deri ve materyallerle hazırlanmış sitiller öne çıkıyor. Çocuklar için hazırlanan tasarımlarda platform tabanlı botlar, renkli çizmeler, zımbalı, taşlı parlak babetler, spor ayakkabılar “Baba-Oğul” ve “Anne-Kız” konsepti yaratıyor. İleri teknoloji üretimi ve kaliteli materyalleri ile çocukların ayak sağlığını ön planda tutan Arow Kids, rahat hareket sağlayan tabanları ve şık modelleri ile zengin bir koleksiyon sunuyor.

Cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu Arow 2014/15 Sonbahar Kış koleksiyonunda, kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarımlar var. Kızlar için pembe, mavi, kırmızı gibi canlı renkler, parıltılı taşlar dikkat çekerken erkek çocuklarında da renklilik bantlar, deri-nubuk, süet-deri birleşimleri ile tamamlanıyor. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin