Perakende PageSkin

Arow’dan baba hediyeler

Babalar günü için en avantajlı kampanyayı sunan Arow, 16 Haziran’a kadar üzerinde kampanya etiketi olan erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde bir ayakkabı alana bir ayakkabı anında hediye ediyor

Arow’dan baba hediyeler

Arow Mağazaları, iddialı kampanyalarına “Babanızın Hediyesi Sizden, Sizin Hediyeniz Bizden” kampanyasını ekledi. Arow Mağazaları; 16 Haziran’a kadar üzerinde kampanya etiketi bulunan Erkek, Kadın, Çocuk ürünlerinden 1 Alana 1 Bedava ve Masculin ile Diwo ürünlerinde ise erkek kemeri hediye ediyor.  ArowMen koleksiyonu ile erkek ayakkabılarında rahat, şık ve güncel moda sunan Arow mağazalarında ArowMen dışında Diwo ve Masculin gibi trend markaların koleksiyonlarından yüzlerce seçenek bulunuyor. Arow mağazaları; 16 Haziran’a kadar ailece alışveriş keyfi için sadece erkek ürünlerinde değil, kampanya etiketli Erkek, Kadın ve Çocuk ürünlerinde “1 Alana 1 Bedava” kampanyasıyla “Babanızın Hediyesi Sizden, Sizin Hediyeniz Bizden” diyor.

Bilindik Babalar Günü kampanyalarını yıkan Arow Mağazaları; ArowMen, Diwo ve Masculin markalarının koleksiyonları ile zengin ayakkabı seçenekleri sunuyor. Sadece Arow Mağazalarında bulunan Masculin ve Diwo markalı ayakkabılardan alan ziyaretçilere şık bir erkek kemeri hediye ediliyor. ArowMen ile farklı zevklere uygun fiyatlı zengin seçenekler bulacağınız Arow Mağazalarında, dünya modasının çizgilerini erkek ayakkabılarına yansıtan Diwo ve Masculin’in özel koleksiyonlarını da bulabilirsiniz.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin