Perakende PageSkin

Anatolium Ankara “Elif’in Düşleri”ne sahne olacak

Sosyal ve kültürel etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar sunan, yönetimini ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, eğlenceye nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor

Anatolium Ankara “Elif’in Düşleri”ne sahne olacak

Alışveriş konusunda olduğu kadar renkli etkinlikleri ile de ziyaretçilerinden tam not almayı başaran Anatolium AVM,  minik ziyaretçilerini de unutmayarak her ay sevilen bir çizgi film kahramanını çocuklarla tanıştırıyor.

 

Çocuk etkinlikleri kapsamında ücretsiz düzenlenen gösteriler ile miniklerin gönlünü kazanmayı başaran Anatolium AVM, Keloğlan Masalları’ndan sonra bu defa da TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi “Elif’in Düşleri”ni çocuklarla buluşturuyor.

 

Çizgi filmde meyve ve sebzeleri çok seven ve düşlerinde onlarla konuşan Elif, eğlenceli oyunları, şarkıları ile meyve ve sebzelerin faydalarından ve başından geçen maceralardan bahsediyor. Keyifli şarkılar ve danslar eşliğinde çocuklara unutamayacakları bir hafta sonu yaşatacak olan Elif’in Düşleri etkinliği, 27-28 Nisan günlerinde 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde Anatolium’da minikleri bekliyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin