Perakende PageSkin

Ajans Press’ten üst düzey atama

Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olacak

Ajans Press’ten üst düzey atama

Daha önce İttifak Holding bünyesinde Adese AVM’leri Halkla İlişkiler Ankara Bölge Sorumlusu olan ve daha sonra, Konya Genel Merkezi’nde Kurumsal İletişim Uzman Yardımcılığı görevlerini yürüten Bilal Özkan, 2011 yılında Ajans Press ailesine Bölgeler Koordinatörü olarak katıldı. Özkan, 1 Ocak itibarıyla Ajans Press Satış Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Ajans Press 1953 yılından itibaren yurt dışında 5 ülkede, Türkiye genelinde ise 42 ilde temsilcilikleri bulunan, sektörün en büyük pazar payına sahip kuruluşlarından biri. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütlerinden Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin