Agora’da yılın kazanan mağazası belli oldu

Yeni yıla girerken kendi bünyesinde bulunan mağazalar arasında tatlı bir rekabete sahne olan Agora Alışveriş Merkezi’nin kazanan mağazası belli oldu

 

 

Agora Alışveriş Merkezi’nde tatlı bir heyecana sahne olan ve mağazaların rengârenk yeni yıl dekorlarının yarıştığı “Agora Alışveriş Merkezi Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışması” sonuçlanarak, kazanan mağaza birincilik plaketini kazandı. Agora Alışveriş Merkezi’nde bu yıl 3.sünün gerçekleştirildiği “Yeni Yıl” temalı “Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışması”nda birbirinden şık mağazalar birbirleriyle tatlı bir şekilde mücadele etti. Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan toplam 108 markanın oyları sonucunda En İyi Vitrin Tasarımı ödülünü Boyner mağazası kazandı.

Birincilik Ödülü Boyner Mağazasının Oldu!

 

Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazaların katılımıyla gerçekleştirilen “2017 Yılı En İyi Vitrin Tasarım Yarışması” 108 markanın oylarıyla sonuçlandı. Oylama sonucu en çok oyu alan Boyner mağazası birincilik ödülünü kazandı. Yarışma sonunda Agora AVM Yönetimi tarafından “2017 Yılı En İyi Vitrin Tasarımı” plaketi Boyner Mağaza Müdürü Mehmet Yüksel’e takdim edildi. Plakete ek olarak Mehmet Yüksel ve mağaza personellerine Agora Sinemaları’ndan çift kişilik sinema bileti hediye edildi. Boyner Mağaza Müdürü Mehmet Yüksel, Agora Alışveriş Merkezi Yönetimi’ne ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini dile getirdi.

 

Agora Alışveriş Merkezi Yönetimi, Boyner mağazasını başarısından dolayı tebrik ederek, 2018 yılında da tüm değerli iş ortakları ile beraber Agora Alışveriş Merkezi’nin özverili çalışmalarının devam edeceğini iletti.