Agora’da Yaz Okulu Programı başladı

Agora Alışveriş Merkezi’nde dopdolu Yaz Okulu programı başladı. Çocukların yaz tatillerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle geçirebilecekleri Yaz Okulu’nda, çocuklar el becerilerini geliştirirken, keyifli zaman geçirecekler. Agora Yaz Okulu, 18 Haziran–20 Temmuz tarihleri arası hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında çocuk etkinlik alanında gerçekleştirilecek

Agora’da Yaz Okulu Programı başladı

Bilgince Eğitim Kurumları iş birliği ile gerçekleştirilen Agora Yaz Okulu’nda; İçimdeki Ressam, Dansa Var Mısın?,  karaoke, lego, Palyaçoyla Eğleniyoruz, Hikayeyi yarat, oyun hamuru, kinetik kum, Mozaik Atölyesi, Hafızam Güçlüdür, kum boyama, Minik Ellerden Heykeller, Şarkılarla İngilizce, Minik Ellerden Heykeller, puzzle yapımı yer almaktadır.

 

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından çocuklar ve ailelere güzel bir hediye olan  “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlanmıştır. 4 hafta sürecek eğitici ve eğlenceli atölyelerin yer alacağı “Agora Yaz Okulu” projesinden çocuklar ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Agora Yaz Okulu’na katılım sağlamak için Agora Card sahibi olmanız yeterli olacaktır.