Agora’da bayrama özel etkinlikler!

Cumhuriyet’in kuruluşunun 94’üncü yılında özel gösterilere ev sahipliği yapacak olan Agora Alışveriş Merkezi, günün anlam ve önemine uygun etkinlikler ile ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram havası yaşatacak

Agora’da bayrama özel etkinlikler!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı sevgisinin önemini vurgulamak için, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nde çok özel anlar yaşanacak. 29 Ekim Pazar günü ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yer alacağı gösteriler -1’inci kat etkinlik alanında gerçekleşecek. Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenecek olan etkinlikler, saat 15.00’da İstiklal Marşı’nın okuması ve saygı duruşu ile başlayacak. Doğa Koleji iş birliği ile gerçekleşecek etkinliklerde; bando gösterisi, dans gösterileri, Cumhuriyet şarkılarını seslendiren koro, akrobasi, jimnastik ve sahne performansları saat 17.00’a kadar devam edecek.

 

Agora Çocuk Kulübü; Cumhuriyet Bayramı’na özel atölye çalışması ile minikleri karşılayacak. Her hafta sonu yoğun ilgi gören Çocuk Kulübü etkinliklerinde; 29 Ekim Pazar günü kırmızı-beyaz konseptte “Kravat ve Taç Yapımı” atölyesi gerçekleşecek.

 

Cumhuriyet Bayramı’na özel Agora 2’nci Basketbol Turnuvası’na davetlisiniz!

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Basketbol Federasyonu iş birliği ile organize edilecek olan Agora 2’nci Basketbol Turnuvası, 28 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da düzenlenecek. 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası’nın yanı sıra 3 Sayı ve Yetenek Yarışmaları ile keyifli anlar da sporseverleri bekliyor. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı turnuvaya katılmak için 24 Ekim’e kadar 3+1 kişilik takımlar kurarak Agora danışma noktasına başvuru yapmak gerekiyor. Basketbol severlerin büyük zevk aldığı turnuva; ilkinde olduğu gibi Yıldız Kız-Erkek (2001-2002 doğumlu), Genç Kız-Erkek (1999-2000 doğumlu), Büyük Kız-Erkek (1998 ve üzeri doğumlu) olmak üzere 3 kategoride oynanacak.