Agora Miss&Mr Model Of Turkey 2017 finalistlerini ağırladı

2003 yılından itibaren adından sıkça söz ettiren Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı ve ilgi çekici konukları ağırlamaya devam ediyor. Geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz günlerde 2017 finali gerçekleşen “Miss&Mr Model Of Turkey 2017” yarışmasının ilk 3‘e giren finalistleri yarışmanın Kurucu Başkanı Akif Örük ile Agora Alışveriş Merkezi’ne gelerek yarışmanın stresini attı

Agora Miss&Mr Model Of Turkey 2017 finalistlerini ağırladı

Modellik dünyasına adım atmak isteyen genç kız ve erkekler için büyük bir fırsat sunan Miss & Mr Model of Turkey 2017 yarışmasının birincisi kızlarda 1 numara ile yarışan Gizem Sevim olurken, erkeklerde ise Talha Kaymak oldu. Kızlarda Alara Yeşilöz, erkeklerde Sunay Kurtuluş ikinci olurken, kızlarda Olimpia Ahenk Dourmouchev ve erkeklerde Tolga Kulakçı ise üçüncülük derecesini aldı.

 

Yoğun geçen hazırlık kampları ve yarışmanın stresini atmak için Agora Alışveriş Merkezi’ni tercih eden modeller, Agora Alışveriş Merkezi’nin birbirinden seçkin mağazalarını gezerek bol bol alışveriş yaptı. Mağazalar tarafından misafir edilen finalistler, kendilerine takdim edilen hediyeleri de kabul etti. Agora Sinemaları’nda da Stephen King’in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan gerilim korku türündeki “O/It” filmini izleyen modeller, Agora Eğlence Merkezi’nde ise çocukluklarına keyifli bir yolculuk yaptı.  Alışveriş keyfinin ardından Agora Alışveriş Merkezi’nin en çok tercih edilen restoranlarından biri olan Kitchenette’de ağırlanan konuklar yorgunluklarını attı.

 

Miss & Mr Model Of Turkey 2017 Şampiyonları, Agora Alışveriş Merkezi yönetimine teşekkürlerini ileterek: “Yoğun ve yorucu bir dönemi geride bıraktık. Önümüzdeki aylarda bizleri daha da tempolu günler bekliyor. İlk fırsat bulduğumuzda Agora’ya gelip keyifli bir gün geçirmek ve eğlenmek istedik.” dedi.