Agora Kadınlar Kulübü’nden yepyeni içerikler

Agora Alışveriş Merkezi’nin, ziyaretçilerini daha ayrıcalıklı ve özel hissettirmek amacıyla düzenlediği ve birbirinden önemli konukları ağırladığı Agora Sohbetleri yenileniyor. Yaz sezonu süresince heyecanla beklenen Agora Sohbetleri bambaşka bir konseptle geri dönüyor

Agora Kadınlar Kulübü’nden yepyeni içerikler

Agora Kadınlar Kulübü üyeleri, düzenlenecek etkinlikler kapsamında hem alanlarında uzmanı kişilerle yapılan söyleşilere katılabilecek hem de hobi atölyeleri ile maharetlerini sergileyebilecekler.  13 Ekim Cuma günü saat 16.00’da başlayacak Kadınlar Kulübü Etkinlikleri’nin ilk hafta konusu ise “Amigurumi –Örgü Bebek Atölyesi”

 

İlk etkinliği 13 Ekim Cuma günü gerçekleşecek olan Kadınlar Kulübü bu sene birbirinden güzel workshop çalışmaları ile sezona farklı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. 13 Ekim tarihinde saat 16.00-17.00 arasında Örgü Tekniği Uzmanı Derya Bektaş ile Amigurumi Etkinliğini gerçekleştirecek olan katılımcılar, yeni bir hobi edinmiş olacaklar. A Blok Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek etkinlikte tüm malzemeler Agora Alışveriş Merkezi tarafından karşılanacak. Derya Bektaş’ın uygulamalı olarak gerçekleştireceği atölye çalışmasında tığ ile oyuncak örme konusunda püf noktalar da verilecek.  

 

Agora Kadınlar Kulübü etkinlikleri 20 Ekim tarihinde Duygu Kırbuğa ile “Kokulu Taş Atölye Çalışması” ve 27 Ekim tarihinde Kent Hastanesi’nin profesyonel kadrosundan Uzman Diyetisyen Gamze Gültekin’in “Kanserden Koruyucu Beslenme” konulu Meme Kanseri Farkındalık ayına özel söyleşisi ile devam edecek.  Agora Kadınlar Kulübü Atölye çalışmaları kontenjan ile sınırlı olup, katılmak isteyen ziyaretçiler Agora Danışma Noktasından kayıtlarını yaptırabileceklerdir.