Agora Kadınlar Kulübü ocak ayında da dopdolu

Agora Alışveriş Merkezi’nin, ziyaretçilerini daha ayrıcalıklı ve özel hissettirmek amacıyla düzenlediği ve birbirinden önemli konukları ağırladığı Agora Sohbetleri ocak ayında da dopdolu içeriklerle devam ediyor. Agora Kadınlar Kulübü üyeleri bu ay da düzenlenecek etkinlikler kapsamında hem alanlarında uzmanı kişilerle yapılan söyleşilere katılacak hem de hobi atölyeleri ile maharetlerini sergileyecekler

Agora Kadınlar Kulübü Etkinlikleri, 2018 yılında yeni içerikleri ile katılımcılarını ağırlıyor. Kadınlar Kulübü bu sene de birbirinden güzel workshop çalışmaları ve Söyleşiler ile sezona güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. 12 Ocak tarihinde saat 16.00-17.00 arasında Yoga Eğitmeni İpek Uyarer ile “Yoga’da Merak Edilenler” konusunun işleneceği söyleşide katılımcılar, İpek Uyarer’den yoganın detayları ile alakalı bilgi sahibi olup yogada bilinmeyenlerle ilgili aydınlanacaklar. 19 Ocak Cuma günü saat 16.00’da ise Yaşar Yıldız ile “Karakalem Çizim Atölyesi” Agora Kadınlar Kulübü etkinliklerine konuk olacak. Karakalem çizim teknikleri ile ilgili uygulamalı olarak çalışmanın gerçekleşeceği etkinlikte verilecek teknik bilgiler ile de ziyaretçiler yepyeni bir hobi kazanmış olacaklar. A Blok Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek etkinlikte tüm malzemeler Agora Alışveriş Merkezi tarafından karşılanacak. 26 Ocak Cuma günü ise Kent Hastanesi iş birliği ile gerçekleşecek, Klinik Psikolog Birgül Gokce Doering ile “Çocuk Gelişiminde Ebeveyn Tutumları” konulu söyleşide anne babalara çocuklarıyla iletişim kurarken karşılaşacakları sorunların çözümünde izlemeleri gereken yollara dair önerilerde bulunulacak.


Agora Kadınlar Kulübü etkinlikleri şubat Ayında da Sevgililer Günü temasına uygun farklı etkinlik ve atölye çalışmaları ile katılımcılarla olacak. Agora Kadınlar Kulübü Atölye çalışmaları kontenjan ile sınırlı olup, katılmak isteyen ziyaretçiler Agora Danışma noktasından kayıtlarını yaptırabilecekler.