A + AVM’ler içerisinde ilk ve tek spor okulu Bahçeşehir İhtisas Spor Kulübü

MallMark Avm Yönetiminde Fark Yaratmaya devam ediyor!

A + AVM’ler içerisinde ilk ve tek spor okulu  Bahçeşehir İhtisas Spor Kulübü

Değişen tüketici beklentileri yeni bir dönemin yansımasını oluştururken , Avm ler pandemi sonrası dönem de kurguladığı kiralama stratejilerinde kabuk değişimi gerçekleştirdi.

Çünkü dönemin ihtiyaç ve taleplerine uygun stratejiler geliştirmek yönetim şirketlerinin performansında maksimum fayda sağlıyor. Alışveriş Merkezleri değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun heyecan verici aktivitelere, deneyim merkezlerine, sosyalleşme alanlarına kısacası yaşam merkezlerine dönüştü.

Metrekaresi büyük olan mağazalar , sinemalar, oyun alanları, cafe restaurantlar, pandemi rüzgarında optimum zarara uğrayan kategoriler de yer aldı. Mağaza karması ve yeniden kiralama stratejisinde dönüşümler bu dönemde başladı.

MallMark , yaşanılan bu değişim sürecini, verimliliği en doğru şekilde kullanmayı hedefleyen kiralama stratejisi ile Alışveriş M erkezlerine uyarladı.Alışveriş Merkezi ve Spor Kompleksi konseptlerini bütünselleştirerek bir ilke imza attı.

Performans ve maksimum verimlilik odaklı olarak konsept geliştirme ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz Spor Okulu konsepti İstanbul, Bahçeşehir Prestige Mall Avm’de büyük başarılara imza attı.2.500 m2 kullanılabilir net alan, 1.200 aktif sporcu, 42 antrenör , 6 farklı spor kategorisi üzerinden faaliyetini sürdüren Bahçeşehir İhtisas Spor Kulübünü maksimum verimlilik ve operasyonel mükemmellik ile Alışveriş Merkezi konseptine uyarlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.