Private Label Zirvesi'nin Altın Sponsoru belli oldu

30 yıllık deneyimiyle Türkiye’de private label sektörünün gelişimine öncülük eden Sapro, “Private Label Zirvesi”nin üçüncü kez Altın Sponsorluğunu üstlendi. Sektör profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunduğu ve pazar dinamiklerini masaya yatırdığı etkinlik, bu yıl 6 Kasım 2019 tarihinde düzenlenecek

Private Label Zirvesi'nin Altın Sponsoru belli oldu

Türkiye’de private label alanının lider şirketi Sapro, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği “Private Label Zirvesi”nin bu yıl üçüncü kez Altın Sponsorluğunu üstleniyor. Kendi alanının en prestijli etkinliği konumundaki Private Label Zirvesi, yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ve fikir liderlerinin katılımıyla gerçekleşiyor.

 

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde her yıl daha da yükselerek başarı trendini devam ettiren, Türkiye’nin en büyük 221’inci ihracatçısı konumundaki Sapro, bugün 30 yıllık deneyimiyle Türkiye’de private label sektörünün gelişmesine öncülük eden firmalardan biri olarak dikkat çekiyor.

 

Sapro’nun Private Label Zirvesi’ne ilişkin bir değerlendirme yapan Sapro Temizlik Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Gönül, Sapro olarak etkinliğin üçüncü kez Altın Sponsoru olmaktan duydukları memnuniyetini dile getirdi. Gönül, sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemizde private label sektörünün öncü şirketlerinden biri olarak pazarın gelişimine katkı sağlayacak böyle kapsamlı bir etkinliğin sponsorluğunu üstlenmeyi son derece önemsiyoruz. Zirvenin bu yılki oturumlarında da pazar dinamiklerini tartışacak, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki büyüme fırsatlarını hep birlikte değerlendireceğiz. Öte yandan, yurt dışı pazarlardan gelen katılımcılarla sektörümüzdeki global trendleri ele alma fırsatı bulacağımız için de memnunuz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılki zirvenin de katılımcılara yeni işbirlikleri olanakları sunacağına inanıyoruz.”