Premiere Vision İstanbul ayağına hazırlanıyor

13 Ocak 2017 Cuma

Premiere Vision, Şubat ayında Paris’te tekstil ve moda sektörünün yaratıcı isimlerini bir araya getirmek için tüm hazırlıklarını tamamlarken, İstanbul’daki 6’ncı büyük buluşma için geri sayıma başladı. Kapılarını bir kez daha yeniliklerle açmaya hazırlanan Premiere Vision, tüm dünyadaki fuarlarıyla aynı anda Türkiye için de başlattığı Marka Elçiliği projesinde Arzu Kaprol, Bora Aksu ve Zeynep Tosun’dan sonra Mart 2017 Fuarı için Gülçin Çengel ile işbirliğine girdi

premiere-vision-istanbul-ayagina-hazirlaniyor


Premiere Vision, Paris’te 7-9 Şubat günleri arasında bir kez daha tekstil ve moda sektörünün prestijli isimlerini bir araya getirip her iki sektörde dünyanın yeni trendlerini ortaya çıkarmak için tüm hazırlıklarını tamamlarken, İstanbul’daki büyük buluşma için de geri sayıma başladı.

22-24 Mart günleri arasında CNR Expo’da 6’ncı defa kapılarını yeniliklerle açmaya hazırlanan Premiere Vision İstanbul, bir kez daha moda severleri ve tekstil sektörünün uzman firmalarını bir araya getirecek. Premiere Vision İstanbul’da pek çok ülkeden alanının önde gelen iplik, kumaş, aksesuar, desen, hazır giyim üreticileri ve trend ofisleri yer alacak. Premiere Vision’un uzman moda ekibi ise her sezon olduğu gibi bu sezonda dayeni sezon trendlerinin şifrelerini bir kez daha moda severler için çözecek.

 

Diğer yandan, Premiere Vision İstanbul’un tüm dünyadaki fuarlarıyla aynı anda Türkiye’de de başlattığı Marka Elçiliği ise moda dünyasının heyecan ve ilham verici tasarımcılarıyla yoluna devam ediyor. Ekim 2015’te Arzu Kaprol, Mart 2016’da Bora Aksu, Ekim 2016’da Zeynep Tosun’un Marka Elçisi olduğu Premiere Vision İstanbul’un Mart 2017’deki Marka Elçisi ise Gülçin Çengel oldu.

 

İstanbul’da Mart ve Ekim aylarında olmak üzere yılda iki defa düzenlenen ve Ekim 2016’da 5’inci edisyonu yapılan Premiere Vision İstanbul, uluslararası jeopolitik koşulların yarattığı güçlüklere ve ekonomik koşulların değişkenliğine rağmen, bu fuarı da hedeflerine ulaşarak kapatmıştı. Premiere Vision İstanbul Ekim 2016 Fuarı’na 9 ülkeden 111 firma katılmıştı. Yüzde 13’ünü yabancıların oluşturduğu profesyonel ziyaretçi sayısı ise 6 bin ulaşmıştı. 2017-2018 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının sergilendiği fuarın yabancı katılımcı profili ise ABD, Avusturya, Almanya, Fas, İspanya, İtalya, Litvanya ve Pakistan’ın üretim ve yaratıcılıklarıyla sınırları zorlayan isimlerinden oluşmuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri