Pozitera’da Nilgün Cengiz Pazarlama Müdürü Oldu

30 Ekim 2019 Çarşamba

Kurumsal İletişim ve Pazarlama konusunda deneyimli, profesyonel yönetici Nilgün Cengiz; Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’nin Pazarlama Müdürü oldu.

poziterada-nilgun-cengiz-pazarlama-muduru-oldu

Nilgün Cengiz; M.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Fakültesi’nde Yüksek Lisans eğitimi sonrası dönemin en etkili ve fark yaratan şirketi RAKS Sanayi Ürünleri Pazarlama Bölümünde profesyonel iş hayatına başladı ve uzun yıllar çalıştı.

 

Daha sonra yerli ve global kurumlarda 20 yıl süreyle marka, kurumsal iletişim, itibar yönetimi, kriz yönetimi, kurum  içi / dışı iletişim alanlarında başarılı çalışmalar yaptı.

 

Nilgün Cengiz çalışma hayatında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinin geliştirilmesinde önemli yetki ve sorumluluklar üstlenerek topluma fayda sağlayan projelerin hayata geçmesini sağladı.

 

Ekim 2019’da Pozitera’da göreve başlayan Nilgün Cengiz, iki erkek çocuk annesi olup bazı STK’larda gönüllü çalışmalar da yapmaktadır.

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri