Perakende PageSkin

POZİTERA'nın gıda sektöründeki markalarla işbirliği artıyor

POZİTERA'nın gıda sektöründeki markalarla işbirliği artıyor

İnsan sağlığını, mutluluğunu çok önemseyen, kaliteli ve lezzetli süt ürünleriyle; her eve iyilik ve sağlık dağıtmak üzere çalışan AYNES GIDA; perakende geliştirme çalışmalarını POZİTERA'nın uzman ve deneyimli ekiplerine emanet etti.

POZİTERA; markalarını sahada yalnız bırakmamak üzere geliştirdiği çözümler ve eş zamanlı olarak tüketicilerin mutluluğu için geliştirdigi stratejiler doğrultusunda süt ve sütlü gıda sektörünün köklü ve özgün markası AYNES GIDA'nın süt ürünleri arasında tercih edilen ilk marka olma hedefini destekleyecek.

AYNES GIDA, kurulduğu günden bu yana AR-GE ve inovasyona önem veren bir marka olarak bugün hayvan yemini de üreten, tüketiciye giden tüm yolda lojistik dahil 360 derece entegre bir yapıya sahip olan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir markadır.

POZİTERA, AYNES GIDA ürünleriyle tüketicilerine keyifli bir tüketim ve alışveriş deneyimi sunacak.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş; beyaz eşya, mutfak, elektronik, aydınlatma, gıda gibi pek çok sektörde ulusal ve uluslararası firmaların organize perakende saha  operasyonlarını yürütüyor. Pozitera; Türkiye çapında 81 ilde yaklaşık 1000 eğitimli kadrosu, 100’ü aşkın eğitimli ve deneyimli saha yöneticisi ile 17.000’den fazla satış noktasında tüketiciye hizmet veriyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin