Pozitera doğru ve bilinçli alışveriş keyfi için çalışıyor

Pozitera doğru ve bilinçli alışveriş keyfi için çalışıyor

Perakende sektöründe konusunda lider birçok yerli ve yabancı firmaya hizmet veren perakende geliştirme şirketi Pozitera, Türkiye genelinde mağaza çalışanlarını eğiterek, tüketiciye en etkili satış için taktiksel stratejiler geliştiriyor. Özel eğitimli kadrosu ve yıllar içinde biriktirdiği deneyimsel bilgiler sayesinde geliştirdiği satış geliştirici çözümlerle, çok kısa sürede daha çok ürünü tüketici ile buluşturuyor. Özetle Pozitera eğitim ekibi tüketiciye bilinçli alışveriş desteği veren saha elemanı yetiştiriyor. 

 

Özgün yapısal modeliyle fark yaratan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş; yönetim ekibi, süpervizörler ve saha elemanları için eğitimlerini yerli ve yabancı uzmanlarla aralıksız online ve offline sürdürüyor. Mağaza çalışanlarının eğitiminin yanı sıra bayi geliştirme faaliyetlerinde de bulunan Pozitera, bayiler için satış artırıcı çalışmaları hayata geçiriyor. Özel ürünler için tüketicinin mağazaya gelmesini beklemeyen Pozitera, ayrıca kapıdan kapıya pazarlama yaparak hedeflenen müşterilere direkt ulaşıyor.

 

Teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile çözüm ortaklarına perakende hedeflerine giden yolda katma değer sağlayan Pozitera, patenti kendine ait özel yazılımı ile özel bir raporlama sistemi kullanıyor. İş ortağı firmalar gerçekleşen perakende operasyonuyla ilgili gerçek performansı, eş zamanlı olarak, en doğru şekilde takip ediyor.