POZİTERA A.Ş. “Öğretmenim elimi tut” projesine sponsor oldu

30 Ekim 2019 Çarşamba

"Hayata Renk Ver Derneği" ile perakende sektöründeki markalara Türkiye genelinde önemli ve çok farklı açılımlar sağlayan dinamik kuruluş ‘’Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’’ arasında önemli bir protokol imzalandı.

pozitera-as-ogretmenim-elimi-tut-projesine-sponsor-oldu

Pozitera YK Bşk. Birol Şengel ile Dernek Başkanı Melek Okur tarafından imzalanan anlaşma ile Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki okul projesi hayata geçirilecek.

Pozitera A.Ş. merkez ofiste yapılan imza törenine Pozitera  Pazarlama Müdürü Nilgün Cengiz ve Pozitera Danışmanı Beze Group Bşk. Bengü Bilik de katıldı.

 

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü& İstanbul Sağlık Müdürlüğü& Hayata Renk Ver Derneği iş birliği ile

yürütülen Öğretmenim Elimi Tut Projesi; hastanede uzun süre tedavi gören çocukların EĞİTİM VE

ÇOCUK OLMA HAKKI savunuculuğunu amaçlıyor.

 

 Çocukların tedavileri süresince hastanede geçen yaşam kalitelerinin tedavilerini de olumlu etkilediği, uzun süreli tedavilerde yatağa bağlı olmanın çocuk hakları ihlalinden yola çıkan Öğretmenim Elimi Tut Projesi, çocukların eğitime hastane ve evde erişimleri amacı ile hastanelerde ilgili servislerde hastane sınıflarının açılması, açılan sınıflarda erken çocuklukta aile danışmanlığı ile başlayıp; okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul, lise düzeyinde eğitimlerin devam edebilmesi amacıyla MEB’e bağlı öğretmenlerin görevlendirildiği bir sistemi destekliyor.

 

Gönüllü öğretmenlerin yetkinliğini arttırma amacıyla hazırlanan “Hastanede ve evde eğitim öğretmen sertifika programı” yine uzmanlarla ideal hastane sınıfı kriterleri belirlenerek ülke genelinde, Avrupa standartlarında sınıflar açılması üzerine çalışmalar başlamıştır.

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri