Portaxe, Perakende.org ailesine katıldı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Özel davet mekânı Portaxe, Perakende.org ailesine katıldı

Portaxe, Perakende.org ailesine katıldı

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, Portaxe oldu. Eşsiz boğaz manzarasına sahip özel davet mekânı Portaxe, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak. Portaxe, bahar ve yaz aylarında açık terası, kış aylarında ise kapalı alanı ile birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasına hâkim Portaxe, “Boğazda 1 İnci” sloganıyla, unutulmaz davetler, özel organizasyonlar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

LS Banquet’in işletmeciliğini üstlendiği Portaxe; Baltalimanı’da boğaz manzarası sunan konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile özel davet ve organizasyonları ister açık havada ister kapalı mekânda yapabilme imkanı tanıyor. 

Portaxe, boğaz manzarası eşliğinde günbatımına uzanan terasta veya soğuk gecelerde ise  İstanbul Boğazı manzaralı kapalı alanında davet ve organizasyon sahipleri için nikah seremonisi, kokteyl prolonge ya da yemekli davetler gibi farklı alternatifler sunuyor. Her zevke hitap eden menü alternatifleri, nikah masası için özel gazebosu ve kaliteli servis anlaşıyla Portaxe hayallerinizdeki gibi bir davet ve organizasyon vaadediyor.