Popüler kuşlar A Plus Ataköy AVM’de

Popüler kuşlar A Plus Ataköy AVM’de

Angry Birds, bir kez ele alındığında bırakılamayan oyunu kadar, oyuncak ve aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. O oyuncakların en büyükleri, Angry Birds heyecanını 3D keyfiyle yaşatmak için İstanbul'un gözde alışveriş merkezi A Plus Ataköy AVM’ye geliyor.

A Plus Ataköy AVM, devasa sapanlarla Angry Birds oynamak, sürpriz hediyeler kazanmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerini 22-30 Mart günleri arasında oyun alanına bekliyor. Red Bird, Blue Bird, Terence, Mighty Eagle ve diğer kuşlar A Plus Ataköy AVM’ye gelecek.

125 metrekarelik 3D oyun alanında dev sapanlar ve Angry Birds kuşlarıyla atış yapacak misafirler, dört atış sonunda kazandıkları başarıya göre, Angry Birds oyuncakları kazanacak. Playstation ve iPad'lerle gönüllerince Angry Birds oynayabilecek çocuklar, hem unutulmayacak bir Angry Birds deneyimi yaşayacak hem de 'asabi' fakat bir o kadar da sevimli karakterlerle fotoğraf çektirebilme şansına sahip olacak.

Öfkeleriyle nam salmış Angry Birds kuşlarıyla keyifli saatler geçirmek için 12.00-20.00 saatleri arasında A Plus Ataköy AVM’de hizmet veren Angry Birds 3D Oyun Alanını gitmek yetecek.