Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci ATA CORNER Lüleburgaz’da açıldı

Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci ATA CORNER  Lüleburgaz’da açıldı

Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan ATA CORNER – Lüleburgaz yeni markaları ile büyümeye devam ediyor.

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren; eşsiz lezzet formülleriyle geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren, 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen tavukları ile Popeyes, sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin vazgeçilmez adresi Arby’s, 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Türkiye’nin döner restoran zinciri Usta Dönerci, ATA CORNER – Lüleburgaz’da açıldı.

Şehir merkezine yürüyüş mesafesinde geniş otopark kapasiteli otogar karşısında konumlandırılmış açık alan konsepti ile öne çıkan ATA CORNER, market, yapı marketten kozmetik ev tekstiline , çocuk eğlence alanından fast food ve cafe alanlarına kadar her yaşta tüketiciye hitap eden alışveriş ve yaşam merkezidir. Buger King ,Koçtaş, A101, Playpark & Bowlingo, Kahve Dünyası ‘ın yer aldığı projede Popeyes, Arby’s, ve Usta Dönerci markalarıyla büyümeye devam ediyor.