Pop müzik sanatçısı Cem Belevi, Ankara Podium’da olacak

22 Kasım 2016 Salı

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi pop müziğin sevilen ismi Cem Belevi’yi ağırlamaya hazırlanıyor

pop-muzik-sanatcisi-cem-belevi-ankara-podiumda-olacak

Birbirinden başarılı ve sevilen sanatçıların katılımıyla keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Ankara Podium Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine 26 Kasım saat 16.00’da gerçekleşecek Cem Belevi konserinde unutulmaz dakikalar yaşatacak.


“Sor” adlı single çalışması ile müzik listelerinde yakaladığı çıkışı, “Alışamıyorum” adlı şarkısıyla devam ettiren; şarkıcılığının yanındaoyunculuğu ile de herkesin gönlünde taht kuran genç müzisyen Cem Belevi, hayranlarıyla Podium’da buluşuyor.


Cem Belevi, 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını attı. Üniversite yılları sırasında Londra’da müzik çalışmalarına devam eden Cem Belevi, Türkiye’ye dönerek 2011 yılında başladığı albüm çalışmalarını 2013 yılında tamamlayarak kendi bestelerini barındıran “Bilemezsin” isimli ilk albüm çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu.


26 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da ücretsiz gerçekleşecek olan etkinlikte sahneye çıkacak Cem Belevi en sevilen şarkılarını bu kez Ankaralılar için seslendirecek. Üstelik, Ankara Podium Alışveriş Merkezi instagram hesabında yapılacak yarışma sonucuna göre üç hayranı, Cem Belevi’yle tanışma fırsatı yakalayacak. Ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak Podium Alışveriş Merkezi’ndeki bu muhteşem etkinliğe tüm Ankaralılar davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri