Pokemon avcılarının adresi ANKAmall

ANKAmall, 20 Ağustos - 4 Eylül günleri arasında dünya çapında büyük ilgi gören Pokemon GO hayranlarına ev sahipliği yapacak

Pokemon avcılarının adresi ANKAmall

Son dönemin en popüler oyunu olan, artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde tüm dünyada devrim yaratan ve sadece bir mobil oyun olmaktan çıkıp milyonları takipçi yapan Pokemon GO hayranları ANKAmall’da düzenlenecek etkinlikle bayram yapacak. AVM etkinlik alanı çevresinde Pokemon GO oyuncuları için Lure Module sağlanıp, çok daha fazla pokemon yakalama şansı kazanmaları gibi dev fırsatlar sunulacak.  AVM’de oynayacakları süre zarfında oyunculara powerbank temin edilecek, bir stant görevlisi yer alacak ve oyun alanında armut koltuklar bulunarak dinlenmek isteyenlere olanak sağlanmış olacak. Oyunun takipçileri en fazla yaşanan sıkıntıları yaşamadan oyunun keyfini çıkaracak.


Ayrıca AVM içerisinde yer alan mağazalardan 250 TL ve üzeri alışveriş yapan katılımcılara ve GYM alanına sahip olan Pokemon GO oyuncularına (bölgeyi ele geçirene) 25 TL Google Play/ iTunes hediye kodu verilecek.


25 TL Google Play veya iTunes kod hizmeti için hizmeti talep eden kişinin 20 Ağustos – 4 Eylül günleri arasında AVM hizmeti kapsamında  en az 250 TL tutarında alışveriş yapması veya alışveriş merkezinin PokemonGo GYM alanını ele geçirmesi gerekiyor. Katılımcılar, oyunun kurallarına uyum sağlayacağını beyan eden formu doldurarak oyuna başlayabilecek.


Pokemon GO oyuncuları için hazırlanan alanlar, I love Ankara yazısının arkasında ve Decathlon Mağazası’nın girişinde yer alacak. ANKAmall ziyaretçileri dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO oyununu en farklı şekliyle 4 Eylül’e kadar deneyimleme şansına sahip olacak.