Podium’dan kazandıran bahar kampanyası

13 Nisan 2018 Cuma

Podium Ankara Alışveriş Merkezi, nisan ayında alışverişe bahar rüzgarı esintisi getirdi

podiumdan-kazandiran-bahar-kampanyasi

Sevilen ve her ay beklenen dijital oyunlu hediye çeki kampanyasını ziyaretçileri için özel hazırlayan Podium Ankara, yenilenen ve her ay zenginleşen marka karması ile memnuniyeti ve alışveriş keyfini artırırken, düzenlendiği kampanyalar ile kazandırıyor.

 

9 Nisan tarihinde başlayan dijital oyunlu bahar kampanyasında tek seferde 200 TL’lik harcama gerçekleştiren Podium Boom Club üyesi anında dijital oyun oynayarak, 25 TL ve 50 TL değerinde marka hediye çeki kazanıyor. Dijital oyunda boş yok. Sevilen tüm markaların çeklerinin yer aldığı rüzgar gülü dönüyor ve anında kazandırıyor.

 

Çatısı altında ulusal ve uluslararası birçok markayı barındıran Podium Ankara Alışveriş Merkezi, düzenlediği kampanyalarla misafirlerini memnun ediyor, beğenilen her yeni kampanyasına bir yenisini daha ekliyor. Etkinlikleri, kampanyalarıyla yoğun ilgi gören ve takip edilen Podium Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği bu kampanyaya siz de katılın, alışverişlerinize bahar rüzgarı essin, kazançlı çıkın. 15 Nisan tarihine kadar özel alanında kazandırmaya devam eden bu muhteşem kampanyaya bütün Ankaralılar davetli.



Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri