Podium’da “Epilepsi Farkındalık Standı” açılıyor

09 Şubat 2017 Perşembe

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından epilepsi hastalığıyla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla kurulan Dünya Epilepsi Farkındalık Günü Standı, Podium’da ziyaretçilerini bekliyor

podiumda-epilepsi-farkindalik-standi-aciliyor

JLL tarafından yönetilen Podium Alışveriş Merkezi, sosyal farkındalık projelerine verdiği destekle fark yaratmaya devam ediyor. Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından epilepsi hastalığı hakkında farkındalık yaratmak amacıyla kurulacak stantta, epilepsi ile ilgili bilinmeyen veya yanlış bilinenler ziyaretçilere aktarılırken; hastalığın belirtileri, tedavi ve kriz anında yapılması gereken ilk yardım uygulamalarıyla ilgili eğitim verilecek.

 

Dünyadaki en yaygın nörolojik hastalıklardan biri olan epilepsi, beyinde var olan elektriğin aşırı artması ile ortaya çıkıyor. Epilepsinin en çok görüldüğü dönem ise yaşamın ilk yılları ve 60 yaş sonrası oluyor. Epilepsi diyabet ya da kalp damar hastalıklarından farklı olmasa da toplumdaki ön yargılar epilepsi hastalarının olumsuz etkilenmesine neden oluyor.

 

Epilepsi ile ilgili merak edilen her şeyin anlatılacağı Dünya Epilepsi Farkındalık Günü Standı, 11-12 Şubat günlerinde saat 10.00’dan 20.00’a kadar Podium zemin katta ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri