Podium’da alışverişe aşk karışıyor

14 Şubat 2018 Çarşamba

Podium Alışveriş Merkezi, düzenlediği yoğun ilgi gören kampanyalarına Şubat ayının beklenen dönemi Sevgilier Günü’ne özel haftada ziyaretçilerini memnun edecek bir yenisini daha ekliyor

podiumda-alisverise-ask-karisiyor

Türkiye’de Troy özellikli ilk ve tek kartı Podium Boom Kart ile ziyaretçilerine farklı ve kazançlı alışverişin kapısını açan Podium Alışveriş Merkezi, digital oyunlu hediye çeki kampanyası ile ziyaretçilerinin Sevgililer Günü haftasına özel alışverişlerini kazanca dönüştürüyor.

 

12-13-14 Şubat günlerinde aynı gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan, Boom Kart sahibi Podium AVM misafirleri, alışveriş karşılığı anında digital oyun oynama hakkı elde ediyor. Şansın döndüğü ve sevilen markaların çeklerinin yer aldığı kalpler ekranda dönüyor, alışveriş aşka geliyor, anında 50 TL değerinde marka hediye çeki kazanılıyor.

 

Etkinlik ve kampanyalarıyla yoğun ilgi gören ve takip edilen Podium Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği bu kampanyaya siz de katılın, kazançlı çıkın, Boom’ladıkça alışverişleriniz aşka gelsin.

 

Sadiki Podium Boom Kart sahiplerinin katılabileceği sevilen markalarının 50 TL değerli hediye çeklerinin yer aldığı bu kampanyaya bütün Ankaralılar davetli.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri