Podium AVM’de öğrencilere bowling bedava

04 Ocak 2017 Çarşamba

Podium Alışveriş Merkezi, Ocak ayı boyunca her çarşamba öğrencilere bowling kuponu hediye ediyor

podium-avmde-ogrencilere-bowling-bedava

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği birbirinden renkli etkinliklerle Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Gençlerin eğlence durağı haline gelen Podium Alışveriş Merkezi’nde, Kasım ayında başlayan Çarşamba günleri öğrencilere bowling bedava kampanyası, Ocak ayında da devam ediyor. Her Çarşamba danışma bankosuna öğrenci kimliğiyle gelen herkes hediye kuponlarını alarak Bowling’in keyfini çıkaracak.

 

Açıldığı günden beri bünyesinde bulundurduğu seçkin markaları ve sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’da alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelen Podium Alışveriş Merkezi, aralık ayında da kampanya ve etkinliklerle Ankara’ya renk katmaya devam ediyor. Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri