Podium AVM, yeni yıl köyünü başkentlilerle buluşturacak

26 Aralık 2016 Pazartesi

Podium Alışveriş Merkezi’nde, Yeni Yıl figürlerine dönüştürülen balonlarla renkli bir köy kurulacak. Büyük küçük herkes "Podium Yeni Yıl Köyü"nde buluşacak

podium-avm-yeni-yil-koyunu-baskentlilerle-bulusturacak

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği birbirinden renkli etkinliklerle Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. 24 Aralık 2016 – 1 Ocak 2017 tarihleri arasında Podium Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan eğlenceli Yeni Yıl Köyü misafirlerini ücretsiz ağırlayacak. Her yaştan ziyaretçiye hitap eden, balonun sanata dönüştüğü bu köy Podium zemin katta renkli görüntülere ev sahipliği yapacak.


Yeni Yıl Köyü’nde birbirinden ilginç ve şirin balondan figürlere yer verilecek. Türkiye'de bugüne kadar balonlarla hazırlanmış en büyük yılbaşı ağacı sizleri karşılarken, sevimli hindiyi de size gülümserken bulacaksınız. Kutuplardan gelen kutup ayısını ve kartopu oynayan penguenleri Yeni Yıl Köyü’nde görebileceksiniz. Renkli tonton kardan adamların yanı sıra balondan bir ev de Yeni Yıl Köyü’nde sizi bekliyor olacak. Tüm bunlarla birlikte, dünyada ilk kez gerçekleştirilen Yeni Yıl Köyü’ne, Noel Baba ve geyikleri de balonlarla hazırlanan çerçeve içerisinde sizlerle fotoğraf çektirmek için ziyarete gelecek. 

 

Balonlarla Yeni Yıl Köyü’nde hafta sonları saat 14.00 -15.00 ve 17.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek Balonlarla Kardan Adam Atölyesi için tüm ailelerAnkara Podium Alışveriş Merkezi’nde buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri