Podium AVM harcarken kazandırıyor

13 Ocak 2017 Cuma

Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi’nde Ankaralılar harcarken kazanıyor

podium-avm-harcarken-kazandiriyor

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, sunduğu fırsatlarla Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Podium Alışveriş Merkezi’nde Ocak ayına özel gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 16 - 20 Ocak günleri arasında gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL değerinde çek hediye edilecek.

 

Kampanyadan yararlanabilmek için Podium Kart sahibi olması gereken katılımcılar, gün içinde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında hediye çeklerini danışma bankosundan alabilecek. Kampanyaya katılan tüm mağazalarda geçerli olacak olan hediye çeklerinin son kullanma tarihi 25 Ocak 2017’dir.

 

Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri