Podium Ankara’da hafta sonu dolu dolu geçecek

08 Şubat 2019 Cuma

Başarılı kadınlarla yaşam söyleşileri, tasarım ve doğal ürünler stantları ve atölyeleri ile dolu dolu program 9-10 Şubat’ta Podium Ankara’da olacak

podium-ankarada-hafta-sonu-dolu-dolu-gececek

Podium Ankara Alışveriş Merkezi; Kadından Kadına Destek Platformu, Holistik Yaşam ve Gastronomi Derneği işbirliği ile kadınlara destek veren harika bir festivale ev sahipliği yapıyor.

 

Podium Ankara Alışveriş Merkezi kadına destek oluyor!

Kadından Kadına Destek platformu, el emeğini ortaya koyan ancak iş imkanı olmayan kadınlara iş imkanı yaratabilmek için eğitim ve etkinlikler planlayan sosyal amaç güdülü “Yalnız Değilsiniz” mesajını ve Türk kadınları arasında maximum fayda sağlamak isteyen özel bir platform.

 

9-10 Şubat tarihlerinde el yapımı doğal ekmeklerden, ütopik tatlara uzanan Doğal ürünler satış stantları, seramikten, örgüye, doğaltaştan skulente takı ve aksesuarın yer aldığı birbirinden farklı ve özel tasarım satış stantları festival kapsamında Podium Ankara koridorlarında ziyaretçilerini karşılıyor olacak.

 

Üstelik “Başarılı Kadınlarla Yaşam Sohbetleri” ile festival kapsamında, yaşamın her yönünde önemli püf noktaları verilecek “Başarılı Kadınlar” ın yer aldığı program, bu festivalde yer alıyor. Ünlü Tv Yapımcısı Tuba Gürses “Medyada Kadın” Digital Strateji Danışmanı Cansu Nergis “Üreten Kadının Digital Yolculuğu” Yedi Kedi Tasarım Kurucusu Cansen Öcal “Girişimcilik ve E –Ticaret” Ünlü Diyetisyen Neslihan Aktepe “Hızlı ve Kalıcı Kilo Vermenin Püf Noktaları” Yeşim Aştı “Hobin İşin Olsun&Zumba Yapalım!” diyecek.

 

Kadınların hayatına anlamlı dokunuşlar, duyulmamış tüyolarla, kadının sosyal hayattaki rolüne katkı sağlıyor olacak. Tüm söyleşiler, Holistik Yaşam Danışmanı Yeşim Kaya tarafından modare edilecek ve “Hayatının Şefi Ol” sohbeti ile festival açılışını da gerçekleştirecek.

 

Podium Ankara Alışveriş Merkezi, farklı, kadından çocuğa, gence anlamlı etkinlik ve organizasyonları ile ziyaretçilerinin günlünde taht kuruyor, alışveriş keyfinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de ev sahipliği yaparak tüm misafirlerini de bu güzel projeye katkı sağlamaya davet ediyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri