Podium Ankara’da Ceza fırtınası

08 Ağustos 2018 Çarşamba

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve MXGP of Turkey iş birliği ile 4- 5 Ağustos’ta Ankara’daki ilk AVM Ekstrem Spor Festivali MotoFest,Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Festival kapanışı ise Rap müziğin kralı kabul edilen Ceza ‘nın muhteşem performansı ile sona erdi

podium-ankarada-ceza-firtinasi

Yeni single şarkısı “Denizci”nin yanı sıra efsaneleşmiş eserlerinin tamamını canlı olarak seslendiren Ceza’nın hayranlarının hep bir ağızdan eşlik ettiği festival kapanış açık hava konserinde, Podium Ankara ziyaretçilerinin keyif dolu anları görülmeye değerdi.


Konser anında bir an bile yerinde duramayan, biletlerini Biletix’ten alarak  festival kapsamında giriş yapan bütün katılımcıların konserin tamamında hem Ceza’ya ,hem de yarışlara ve adrenalin dolu anlara olan ilgisi, yeni festivaller Podium’dan  gelmeli dedirtti.


Farklı etkinliklere ve ilklere imza atan Podium Ankara Alışveriş Merkezi; düzenlediği ekstrem festival ile Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun kurduğu özel pist alanında en iyilerden profesyonel sporcularla kadar büyük ödüllü Super Enduro GP Motosiklet yarışına ev sahipliği yaptı.

 

Süper Tur Grup yarış sonuçlarının açıklanmasından sonra büyük ödüller, düzenlenen ödül töreni ile  dereceye girenlerin oldu. Podium Ankara AVM tarafından incelikle hazırlanan festivalde, Grup Podium AVM‘de Fevzi Burak Akbulut birinci, İlhan Ataş ikinci, Emre Dirik üçüncü, Grup Hilton Garden INN’de birinci Emre Çoşar, ikinci Nazmi Malkoç ve üçüncü Sinan Ordu olurken, Grup Zirve’de ise birinci Murat Kökçü, ikinci Çağrı Aslan ve üçüncü Salih Serim olarak, kupa ve para ödüllerinin sahibi oldular.


Festivale birçok motosiklet grubunun katılımı da sağlanırken bunlardan bazıları ise ‘’Motoetkinlik, Raptor Riders, Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği ve Başkent Motosiklet Sporları Kulübü oldu. Ayrıca festival ve yarış görüntüleri birçok profesyonel fotoğraf sanatçısı tarafından çekilirken AFSAD grubu da festivale katılanlar arasındaydı.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri