Podium Ankara yaz konserlerine Sinan Akçıl’la başlayacak

18 Temmuz 2019 Perşembe

Ankara’nın sevilen, düzenlediği etkinlik ve kampanyaları ile takip edilen Alışveriş Merkezi Podium Ankara, 2019 yılının yazına sevilen sanatçıların konserleri ile damga vuracak

podium-ankara-yaz-konserlerine-sinan-akcilla-baslayacak

Müzik kariyeri ile dikkat çeken, sevilen birçok şarkının yazarı ve video klipleri milyonlar izlenen Sinan Akçıl Podium Ankara’da sevenleriyle buluşuyor. Her şarkısı çıktığı dönemde dillerde aşina olan sanatçının yeni şarkısı “Goy Goy” ile de müzik piyasasında hızlı çıkışını sürdürüyor.

 

Tüm sevilen şarkılarından oluşan muhteşem bir repertuar ve DJ eşliğinde, harika sahnesi ile Sinan Akçıl 20 Temmuz saat 17.00’de performansını sergileyecek.

 

Üstelik Podium Ankara tarafından sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmada sanatçı ile birebir tanışma fırsatına katılım şansı sürüyor. Yoğun ilgi gösterilen yarışmaya siz de katılın, Sinan Akçıl ile birebir tanışıp fotoğraf çektirme şansı yakalayın.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri